Bruno Elan, najlepsze krzesełko schodowe na rynku

Krzesełko schodowe to jeden z najprostszych i najbardziej ekonomicznych sposobów likwidacji barier. Samobieżny, wygodny a przede wszystkim bezpieczny fotelik, porusza się wzdłuż szyny montowanej do stopni schodów. Płynna i cicha praca urządzenia, pozwala osobom z różnymi dolegliwościami i problemami z poruszaniem się, w prosty sposób pokonać schody.
Krzesełko schodowe jest szczególnie doceniane przez osoby starsze i ich opiekunów. Dzięki niemu, osoby z problemami ortopedycznymi, kardiologicznymi, stwardnieniem rozsianym, częściowym paraliżem czy nadciśnieniem, mogą znów swobodnie przemieszczać się pomiędzy kondygnacjami.
Krzesełka schodowe są wyposażone w wygodne siedzisko, podnóżek i podłokietniki. Posiada regulowany pas bezpieczeństwa. Sterowane jest za pomocą przycisku w podłokietniku lub pilotem. Nad prawidłową pracą urządzenia, czuwa szereg czujników bezpieczeństwa, które zatrzymają je po napotkaniu przeszkody na schodach lub torze jezdnym. Siedzisko, podnóżek i podłokietniki są składane, dzięki temu po skończonej jeździe, krzesełko nie blokuje światła schodów pozostałym domownikom.
Czym krzesełko Bruno Elan wyróżnia się na tle pozostałych urządzeń tego typu?
- dzięki nowoczesnej technologii, umożliwiającej doładowywanie akumulatorów, nie tylko podczas postoju w specjalnie wyznaczonych punktach ładowania, ale również w trakcie jazdy, nie ma ograniczenia długości toru jezdnego. 
- ma regulowaną wysokość siedziska, co pozwala optymalnie dostosować je do wzrostu użytkownika
- ma najcieńszy dostępny na rynku tor jezdny, tym samym krzesełko zajmuje najmniej miejsca na schodach
- kolejną bardzo ważną cechą, jest umiejscowienie zębatki na torze jezdnym w taki sposób, że jest ona osłonięta przed zanieczyszczeniami. Zapobiega to awariom spowodowanym nagromadzeniem kurzu, sierści, monet czy innych drobnych elementów, które mogą nieodwracalnie uszkodzić urządzenie.
- estetyczny i elegancki sposób montowania toru jezdnego do schodów
- Bruno Elan w standardzie jest objęty 3 letnią gwarancją producenta na najistotniejsze elementy (silnik i przekładnia).
Zapraszamy do stacjonarnego sklepu, gdzie można osobiście wypróbować krzesełko schodowe Bruno Elan:
Sklep Dla Seniorów
ul. 1 Maja 5a, 46-034 Pokój  tel. 575 589 565
Wystarczy przesłać nam zdjęcie i wymiary swoich schodów a także dane kontaktowe (nr telefonu i adres) na kontakt@likwidacja-barier.com.pl. Skontaktujemy się z Państwem i ustalimy dogodny dla Państwa termin montażu.