Schodołazy

Schodołazy (transportery schodowe) służą do transportu po schodach, osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Schodołazy nie są montowane do konkretnych schodów. Swoją popularność zyskują mobilnością - możliwością łatwego złożenia i przewiezienia w dowolne miejsce.

Dostępne są schodołazy kroczące i gąsienicowe. Schodołazy kroczące mogą być stosowane na stromych i wąskich schodach, a także na ciasnych zakrętach i spocznikach. Poniższy model ma płozy, umożliwiające podczepienia wózka bez konieczności odpinania tylnych kół. Na drugim zdjęciu pokazany  jest model schodołazu z fotelikiem.Schodołazy gąsienicowe obsługuje się niemal bezwysiłkowo, pokonują proste schody i wymagają więcej miejsca do wykonania skrętu na półpiętrze/spoczniku:
Oferujemy schodołazy renomowanych producentów, zarówno nowe jak i używane, już od 3500 zł.


Przykładowe modele z naszej oferty:
schodołaz kroczący z wózkiemschodołaz kroczący z krzesełkiem

Umożliwiamy wypożyczenie urządzenia, na dowolny okres, również z dokumentacją niezbędną do odbiorów budowlanych. Koszt wypożyczenia to 500 zł/tydzień. Przy dłuższym wypożyczeniu udzielamy rabatów. Na czas wypożyczenia jest pobierana kaucja w wysokości 1500 zł, zwracana po odbiorze nieuszkodzonego schodołazu.